O nas

 Działamy na styku świata terapii, nauki i nowych technologii. Autilius powstaje w efekcie współpracy terapeutów, naukowców i programistów. Pomysły na gry czerpiemy z doświadczeń terapeutów, pracujących z dziećmi z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Projektując gry, opieramy się na najnowszych doniesieniach naukowych oraz wnioskach płynących z prowadzonych przez nas badań. W grach wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia technologiczne dzięki współpracy ze specjalistami z dziedziny nowoczesnych komputerowych narzędzi terapeutycznych.

 

 

Zespół

 

Kinga Wojaczek

Kinga Wojaczek

Kapitan Autiliusa
psycholożka

Mateusz Kruszyński

Mateusz Kruszyński

Pilot techniczny
informatyk
Mateusz Płatos

Mateusz Płatos

Pilot naukowy
psycholog
Magda Lipnicka

Magda Lipnicka

Inżynier lotu
psycholożka

 

 

 

Partnerzy i współpraca

 

Uniwersytet Warszawski

Uniwersytet Warszawski

W ramach współpracy z Wydziałem Psychologii UW prowadziliśmy badania nad wykorzystaniem różnych interfejsów w terapii dzieci z autyzmem.

Primeon sp. z o.o.

Primeon Sp. z o.o.

W firmie Primeon powstały fundamenty projektu Autilius. Primeon rozwijał produkt na podstawie prac badawczych we współpracy z Uniwersytetem Warszawskim.

Titanis sp. z o. o.

Titanis sp. z o. o.

Titanis zajmuje się rozwojem nowoczesnych technologii komputerowych, współpracując przy tym z interdyscyplinarnymi zespołami naukowymi. W projekcie Autilius pełni rolę zaplecza technologicznego.

Instytut Biologii Doświadczalnej im. M Nenckiego Polskiej Akademii Nauk

Instytut Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego Polskiej Akademii Nauk

Instytut Nenckiego jest największym nieuniwersyteckim centrum badań biologicznych w Polsce. W ramach współpracy B+R opracował podstawy teoretyczne gier programu Autilius Wspólna Uwaga.

promed_logo.png

Klaster Promed

Od listopada 2015 roku firma Autilius jest członkiem Klastra PROMED, którego celem jest m.in. wdrażanie nowych technologii, produktów i usług w branży medycznej.

 

Projekt jest realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego

Dowiedz się więcej

UE.png


Strona www.autilius.pl korzysta z plików cookies. Więcej informacji na temat sposobu wykorzystywania plików cookies można znaleźć w Polityce prywatności .

Close
Powrót na górę