Autilius na pikniku Rozkrzycz Autyzm

2014-05-06
poprzednia strona

Chcesz otrzymywać informacje o najnowszych artykułach? Zapisz się na newsletter!

Ten weekend minął nam pod hasłem "Rozkrzycz autyzm". Fundacja Mały Piesek Zuzi zorganizowała w Poznaniu piknik, w którym mieliśmy okazję uczestniczyć. Rozkrzycz autyzm zebrało w parku Poznańskiej Areny kilkanaście organizacji zajmujących się autyzmem. Były pokazy jazdy synchronicznej na koniach, był spektakl teatralny przygotowany przez osoby z autyzmem, mogliśmy posłuchać o działalności poszczególnych organizacji. Autilius zapewnił "namiot komputerowy", który cieszył się dużą popularnością wśród najmłodszych uczestników pikniku.

Zrobiliśmy kilka zdjęć :) :

Rozkładamy namiot Chłopiec gra w Potwora Chłopiec gra w Potwora Dzieci grają w Potwora Piknik Dzieci grają w Potwora Dzieci grają w Potwora Dziewczynka w namiocie Autiliusa Dziewczynka gra w Potwora Namiot Autiliusa Namiot Autiliusa Kinga i Magda

Organizatorom dziękujemy za serdeczność i rewelacyjny pomysł! Jesteście wielcy! Ach i dziękujemy za pizzę :)

Ten weekend minął nam pod hasłem "Rozkrzyczmy autyzm". Fundacja Mały Piesek Zuzi zorganizowała w Poznaniu piknik, w którym mieliśmy okazję uczestniczyć. Rozkrzyczmy autyzm zebrało w parku poznańskiej Areny 8 organizacji zajmujących się autyzmem. Były pokazy jazdy synchronicznej na koniach, był spektakl teatralny przygotowany przez osoby z autyzmem, mogliśmy posłuchać o działalności poszczególnych organizacji. Autilius zapewnił "namiot komputerowy", który cieszył się dużą popularnością wśród najmłodszych uczestników pikniku.