Relacja z konferencji Fundacji SYNAPSIS

2013-11-21
poprzednia strona

Chcesz otrzymywać informacje o najnowszych artykułach? Zapisz się na newsletter!

Konferencja "AUTYZM. Interakcje - Porozumienie - Dialog" za nami, ale pozytywne emocje, jakie przyniosła, jeszcze długo będą dodawać nam sił do pracy.

Tegoroczna konferencja zgromadziła ponad 600 uczestników. Wykłady poświęcone były przede wszystkim metodzie Intensive Interaction, o której opowiedzieli specjaliści z Wielkiej Brytanii - Janet Gurney i Dave Hewett, oraz podejściu Attention Autism, przedstawionym przez Ginę Davies. Przerwy stanowiły okazję na zapoznanie się z ofertami 13 stoisk wystawców. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem wysiłku, jaki Fundacja SYNAPSIS włożyła w organizację tego wydarzenia. Z punktu widzenia wystawcy mogliśmy obserwować, jak sprawnie organizatorzy radzili sobie z przedsięwzięciem, angażującym tak wielką liczbę osób.

Zainteresowanie, jakim cieszyło się stoisko Autiliusa, przerosło nasze oczekiwania.

Zdjęcie stoiska Zdjęcie stoiska Zdjęcie stoiska Zdjęcie stoiska Zdjęcie stoiska

Było nam niezmiernie miło opowiadać Państwu, jak działa Organizer Terapeuty.

Zdjęcie stoiska Zdjęcie stoiska Zdjęcie stoiska Zdjęcie stoiska

Odwiedzenie stoiska było też okazją do wypróbowania pierwszej z naszych gier. Bardzo ucieszyło nas, że zainteresowanie nią wykazali także najmłodsi uczestnicy konferencji.

Zdjęcie stoiska Zdjęcie stoiska Zdjęcie stoiska Zdjęcie stoiska

Bardzo dziękujemy za wszystkie słowa uznania, a jeszcze bardziej - za wyrażone wątpliwości i uwagi, które będą ogromną pomocą przy doskonaleniu naszych programów.

Wszystkim, którzy w formularzach zgłoszeniowych zostawili nam swój adres e-mail, roześlemy Organizer Terapeuty wraz z pierwszą grą. Prace nad nim potrwają jeszcze kilka tygodni, więc prosimy o cierpliwość. Adresy zbieramy również za pośrednictwem strony internetowej autilius.pl.

Konferencja "AUTYZM. Interakcje - Porozumienie - Dialog" za nami, ale pozytywne emocje, jakie przyniosła, jeszcze długo będą dodawać nam sił do pracy. Zapraszamy do obejrzenia naszych zdjęć